Mountfield pokořil první VARY

Hc Mountfield už podruhé v sezóně porazil hráče z Varů.Poprvé až v prodloužené době ,ale dnes  v základní hrací době..Zápas to byl skvělý už od první chvíle..Budějce se dostali dokonce do vedení 4:0,které však nedokázali uhlídat a hloupě ho ztratili.....Vary svým neuvěřitelným obratem na 5:0 Budějce lehce znervozněli,ale ještě nebyl konec.zápas došel do stavu 6:6 a 3 minuty před kocem dali jihočeši 2 rychlé góly ,které Vary totálně položili a zápas se už jen dohrával..Pak Budějce dali branku do prázdné brány a zkompletovali výsledek na 9:6..HC Mountfield ukázal ,že má v tomto období formu a že v play-off to budou mít týmy velice težké.Uslyšíte ohlasy trenérů.:

Zdeněk Klos(KV):

Tenhle zápas se mi hodnotí těžce protože nám absolutně nevyšlo nic jediný pozitivum bylo že jsme dokázali v poslední třetině stav otočit ale nebylo to stejně nic platné. Momentálně nemáme absolutně žádnou formu a zabředli jsme do krize to je po třinci a kladnu již 3 prohraný zápas v řadě a to o něčem vypovídá musíme začít hrát zase tak jako v průběhu sezony protože s takovýmy výkony končíme už ve čtvrtfinále.

Jan Gulaš (HCB):

V průběhu sezony jsme se potýkali se špatnými začátky, ale pracovali jsme na tom a jsme rádi, že dnes nám vstup do utkání vyšel příkladně. Vstřelené góly nás uklidnily a mužstvo potom hrálo hokej, který bychom chtěli produkovat. Hráči to zvládli na výbornou.